Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Akasya Düğün Paketi

  • 15.900,00TL12.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Akasya Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Akasya Düğün Paketi

Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı vardır.. İNCE DETAYLI VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN AKASYA DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Milas Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold yüzük detaylarına sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi ön yüzünde kulplarıyla devamlılık sağlamaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çizgiler mevcut olan konsol ince detaylara sahiptir. Masanın üst tablasında yine MDF malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında yine gold detaylar mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da ahşap malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Akasya Yatak Odası Takımı bir gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop 6 adet kapaktan oluşmaktadır ve kulplarında gold detaylar bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çizgiler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Ayakları yerden yüksek olan ve temizliğe kolay sağlayacak ürün aynı zamanda gold renk detaylara da sahiptir. Malzemesi birinci sınıf MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Şifonyer ve komodin ayakları da yine gold renkle detaylandırılmıştır.

Elmas Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. 3'lü koltuklar sıfır makas yataklıdır. Kumaşı dokuma kumaş olup silinebilir özelliktedir. Renk değişikliği yapılabilmektedir.  Ayakları yerden yüksektir ve temizlik açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayakları antrasit rengindedir ve gold yüzükler kullanılmıştır. Bu yüzüklere uyum sağlayacak gold detaylar ürünün kol kısmının ön yüzünde devamlılık sağlamıştır. Ayak renginde değişiklik yapılabilmektedir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 10 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!