Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ahşap Fıçı Saksıda Mum ve Çiçek

  • 119,00TL88,00TL

Nostalji havası yaratan Ahşap Fıçı Saksıda Mum ve Yapay Çiçek HekaHome | Kurtoğlu mobilya kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ahşap Fıçı Saksıda Mum ve Çiçek

İçerisinde üç adet dekoratif ürün bulunmaktadır....

Net fiyattır, internete özel bir üründür.

KARGO BEDAVA-Teslimat süresi 15 gündür.

Ahşap Fıçı Saksıda Mum ve Yapay Çiçek  eskitilmiş tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakacak. Ürün ahşap görünümlü fıçı saksı ile hazırlanmış yapay çiçek aranjmanı ve 2 adet  kokulu mumdan oluşmaktadır. Yapay çiçek 17cm yüksekliğinde, 17cm genişliğindedir. Mumlar 8cm yüksekliğinde, 8.5cm genişliğindedir.

Soya mumu, yanma sırasında parafin mumları gibi kurum ve potansiyel olarak zararlı organik uçucular (akrolein, formaldehit ve asetaldehit) üretmez. Mumların kokusu çiçek kokularının karışımından özel olarak üretilmiştir.

Mumlar kesinlikle parafin içermez, doğal soya yağından üretilmiştir, parafin mumlar gibi sağlığa zararlı değildir. Ürün el yapımıdır ve yerli üretimdir. Ürün su bazlı vernik ile verniklenmiştir.

Yapay çiçeğin duruş pozisyonuna göre yüksekliği değişkenlik gösterebilir, çiçek dallarını yanlara veya yukarı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Fıçı formundaki saksılar ile odanızda nostaljik bir hava yaratabilirsiniz. Kahverengi saksılar sizin de evinize çok yakışacak.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!