Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Aden Duvar Ünitesi

  • 3.787,00TL2.941,00TL

Modern tasarımına gold renk ve mermer görünümlü kaplamalar ile detay kazandırılmış Aden Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Aden Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt,üst,raf üç modülden oluşmaktadır..

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Aden Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak beyaz rengin sadeliği hakimdir. Duvar Ünitesine doğal mermer görünümlü kaplamalar ve gold renk şeritler ile detay kazandırılmıştır. Gold renk şeritler, ürünün tüm modüllerinde tekrar edilerek ünitede muazzam bir tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Ayrıca sade tasarımlı, dörtgen formda ve gold renkte olan kulplar ise ürünün ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Ürünün ışıltılı görünümü, beyaz renkte ve gold renk detaya sahip olan ayakları ile desteklenmiştir. Ünitenin yerden yüksek tasarıma sahip olmasını sağlayan ayakları sizlere temizlik işlerinizde oldukça yardımcı olacaktır. Alt ve üst modül olmak üzere toplam dört parçadan oluşan takımın alt modülünde iki adet çekmeceye ve bir adet kapaklı dolaba, üst modülünde ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına yer verilmiştir. Ürünün tüm modülleri çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme ile üretilmiş olup ürünün uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Takım sahip olduğu beyaz renk ile evinize ferah bir görünüm kazandıracakken gold renk detayları ile de odanıza ışıltılı bir hava verecektir. Kullanılan doğal mermer desenli kaplama ise evinizi detaylandıracaktır ve odanızın asil bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi Alt Modül: (en: 189 cm / derinlik: 47.4 cm / yükseklik: 60.2 cm)

Duvar Ünitesi Üst Modül: (en: 190 cm / derinlik: 25 cm / yükseklik: 30.4 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!