Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

A.Venedik Üçlü Koltuk

  • 3.145,00TL2.495,00TL

Avangart tasarımının dikiş ve ahşap detaylar ile zenginleştirildiği evinizin havasını değiştirecek A.Venedik Üçlü Koltuk HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

A.Venedik Üçlü Koltuk

A.Venedik Üçlü Koltuk vardır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

A. Venedik Üçlü Koltuk


A.Venedik üçlü koltuğumuzda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. A.Venedik üçlü koltuk ayakları krem renktedir ve gold renk detaylara sahiptir. Üçlü koltuğumuzun alt kasasında gold renk desenler tekrar edilmektedir. Üçlü koltuğun kollarının yan yüzünde bulunan dikiş detayları, sırt minderlerinde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Kullanılan sırt minderleri ile konforlu bir oturuma sahiptir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Nostalji severler için tasarlanmış avangart tasarımlı üçlü koltuğumuzun iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt kısmında bulunan mekanizması ile yatak olma özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikiş ve ahşap detaylar hem avangart hem de gösterişli üçlü koltuk arayanlara hitap etmektedir. Üçlü koltuklar ile aynı tasarım diline sahip olan berjer, takımla muhteşem bir birliktelik içindedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Berjerinin detaylı açıklamasına ulaşmak için A.Venedik Berjer bağlantısı üzerine tıklayınız ya da sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından satın alabilirsiniz.

Avangart üçlü koltuk, krem ve mavi renk seçenekleri mevcuttur.

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz.

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 222 cm / derinlik: 98 cm / yükseklik: 75 cm)

Tekli: (en: 90 cm / derinlik: 70 cm / yükseklik: 90 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!