Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

A.İnci Duvar Ünitesi

  • 4.450,00TL3.600,00TL

Beyaz rengin yalınlığının gold rengin ışıltısı ile buluştuğu modern tasarımlı A.İnci Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

A.İnci Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI NET FİYATTIR!

A.İnci Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam iki adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde dört adet menteşe kapaklı dolaba sahip olan duvar ünitesi, üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba sahiptir. Alt modülün yan yüzeyinde ceviz desenli malzeme kullanılmıştır. Duvar Ünitesinin şık tasarıma sahip olan ayakları beyaz renktedir ve gold renk detaylara sahiptir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Bazı ünite kapaklarının üzerinde gold renk dekoratif özellikli çizgi detaylarına yer verilmiştir. Genel olarak beyaz rengin yalınlığı ile tasarlanmış duvar ünitesinde, minimalist tarzda, gold renkte detaylar bulunmaktadır ve oldukça modern durmaktadır. TV Ünitesi, bu gold renk dekoratif çizgiler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar ayaklar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran dekoratif çizgiler hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Ayrıca duvar ünitesinin alt modülünün kapaklı dolabında yansıtıcı yüzey detaylarına yer verilmiştir. Beyaz rengi ile evinize ferah bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi, gold renk çizgi detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz. Modern Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz. 

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!