Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

A. İnci Düğün Paketi

  • 53.470,00TL45.064,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri A. İnci Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

A. İnci Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

A.İnci Yemek Odası içerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. A.İnci Yemek Odası modern ve şık tarzın ön plana çıktığı bir tasarımdır. Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Masa beyaz renklidir ve gold detayları bulunmaktadır. Üst yüzeyinde ceviz desen bulunmaktadır ve takımla oldukça uyumludur. Masa kenar yüzeyinde gold bir şerit bulunmaktadır. Gold detaylar ayrıca masa ayaklarında da bulunmaktadır. Konsol beyaz renklidir ve gold detayları bulunmaktadır. Dört adet menteşe kapaklı dolaba sahiptir. Dolayısıyla depolama alanınız oldukça fazladır. Menteşe kapaklı dolaplardan ikisinde yansıtıcı cam malzeme bulunmaktadır. Çekmece kulpları metaldir ve gold renklidir. Konsol yan yüzeyi ceviz desenlidir. Böylece takıma daha çok şıklık kazandırılmıştır. Konsol ayakları beyaz renklidir ve gold detayları bulunmaktadır. Yerden yüksek tasarlanan ayakları temizlikte kolaylık sağlamaktadır. Konsol aynası takımla oldukça uyumludur. Daire formundaki aynanın çerçevesi beyaz renklidir. Yemek odası sandalyeleri açık renklidir ve oldukça şıktır. Sırtında bulunan daha koyu renkli kumaş ve üzerinde bulunan dikiş detayları sandalyeye ayrı bir hava katmıştır. Ayrıca sandalye sırtında gold renk yüzükler bulunmaktadır. Sandalye ayakları beyaz renklidir. Ergonomik formuyla sandalye oturumu oldukça rahattır. Dilerseniz takımınıza ek olarak vitrin ve duvar ünitesini ekleyebilirsiniz. Vitrin dört kapaklıdır ve ikisinde yansıtıcı cam malzeme kullanılmıştır. Vitrin içerisinde cam raf tercih edilmiştir. Vitrin takıma uyumlu olacak şekilde beyaz rengindedir ve gold detayları bulunmaktadır. Vitrin ayakları yerden yüksektir. Duvar ünitesi alt ve üst modül olmak üzere toplam iki parçadan oluşmaktadır. Alt modülde dört adet menteşe kapaklı dolap bulunmaktadır. Üst modülde menteşe kapaklı dolap bulunmaktadır. Ünite de beyaz ve ceviz rengi hakimdir ve gold detayları bulunmaktadır. Ünitenin ayakları yerden yüksek tasarlanmıştır. Takımı tekil olarak almak için A. İnci Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

A. İnci Yatak Odası Takımı Takımın içerisinde 6 kapaklı dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin, bench, karyola ve başlık bulunmaktadır. A.İnci Yatak Odası modern ve şık tarzın ön plana çıktığı bir tasarımdır. Takımın tüm modülleri çizilmeye dayanıklı malzeme ile özenle üretilmiştir. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve gri rengindedir. Başlığında dikey dikiş detayları bulunmaktadır. Başlıkta gold renk şerit detay vardır. Karyola ucunda açık renk bir bench bulunmaktadır. Dikey dikiş detayları bulunan bench takımla uyum içerisindedir. Şifonyerde bir adet çekmece ve menteşe kapaklı dolap bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer beyaz rengindedir ve dikey detaylar vardır. Gold detaylarla daha şık bir görünüm kazanmıştır. İç yüzeyi ceviz renk desenlidir. Ayaklar takımla uyumlu olacak şekilde beyaz rengindedir ve gold detayı vardır.  Yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlikte kolaylık sağlamaktadır. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Şifonyer aynası daire formundadır. Beyaz renk çerçevesi vardır ve gold renk detaylar mevcuttur. Dolap menteşe kapaklıdır. Dört kapağında yansıtıcı bronz ayna fonksiyonu bulunmaktadır. Kalan kapaklar beyaz renklidir ve çizgisel detaylar bulunmaktadır. Dolap içinde iki adet çekmece, askılık ve raf bölmesi bulunmaktadır. Komodin bir adet çekmeceden oluşmaktadır. Beyaz rengindedir ve gold detayları bulunmaktadır. Ayakları takımın geri kalanına uyacak şekilde beyaz rengidir ve yerden yüksek tasarlanmıştır. Yan yüzeyi ceviz desenlidir. Dolap kulplarında gold kulplar tercih edilmiştir. Takımı tekil olarak almak için A. İnci Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

A.İnci Koltuk Takımı; iki adet üçlü ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. İskeleti fırınlanmış 1. sınıf gürgen ağacından yapılmıştır. Takım geneline gri renk hakimdir. Üçlü koltuğun genel tasarımına dikey dikiş detayları hakimdir. Oturumda, sırt yüzeyinde ve kol kısımlarında aynı dikiş detayları bulunmaktadır. Kolçak kısımları yüksek tutulmuştur. Koltuk kırlentleri gri ve antrasit renklidir. Üzerlerinde dikiş detayları bulunmaktadır. Berjer oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Takıma uyumlu olacak şekilde sırt yüzeyinde dikey dikiş detayları bulunmaktadır. Kenarlarında gold renk şerit bulunmaktadır. Onun dışında berjerde sade bir tasarım tercih edilmiştir. Ergonomik formuyla oldukça rahat bir oturum sağlar. Tüm takımın ayakları beyaz rengindedir ve gold detayları bulunmaktadır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı ve rahat olan bu koltuk takımımızda dikkat çeken en önemli özellik oturumundaki rahatlığıdır. Oturumunda kullanılan soft sünger ile orta yumuşaklıkta olması sağlanan takımımızın döşemesinde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için A. İnci Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!