Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

A.Arya Duvar Ünitesi

  • 7.050,00TL5.650,00TL

Vizon rengin yalınlığının gold rengin ışıltısı ile buluştuğu modern tasarımlı Arya Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

A.Arya Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI NET FİYATTIR!

A.Arya Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam iki adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde altı adet menteşe kapaklı dolaba sahip olan duvar ünitesi, üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonlarına sahiptir. Alt modülün üst yüzeyinde mermer desenli malzeme kullanılmıştır. Duvar Ünitesinin şık tasarıma sahip olan ayakları vizon renktedir ve gold renk detaylara sahiptir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Bazı ünite kapaklarının üzerinde gold renk dekoratif özellikli çizgi detaylarına yer verilmiştir. Genel olarak vizon rengin yalınlığı ile tasarlanmış duvar ünitesinde, minimalist tarzda, gold renkte detaylar tasarlanmıştır ve oldukça modern durmaktadır. TV Ünitesi, bu gold renk dekoratif çizgiler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar vizon renkli gold renk detaylı ayaklar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran dekoratif çizgiler hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Ayrıca duvar ünitesinin alt modülünün kapaklı dolabında yansıtıcı yüzey detaylarına yer verilmiştir. Vizon rengi ile evinize ferah bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi, gold renk çizgi detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Dilerseniz ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz. Modern Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz. Aynı takımın siyah rengi de mevcuttur. Dilerseniz takımınızın rengini değiştirebilirsiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 240 cm  /  derinlik: 53 cm / yükseklik: 148 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!