Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 
2020 Yaz Dekorasyon Fikirleri
15 Tem

2020 Yaz Dekorasyon Fikirleri

Yazar: Ender Çene Okundu: 751 Yorumlar: 0


2020 Yaz Dekorasyon Fikirleri; Hayatınızda değişikliklere yer vermek istiyorsanız, yaşam alanınızdan başlamalısınız. En dekoratif ve en güzel tasarımları Hekahome’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Her tarza ve her eve uyum sağlayan modeller ile yaşam alanınızı daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Ev dekorasyonunu nasıl değiştirebilirim? Ve nereden başlamalıyım?


2020 Dekorasyon Fikirleri

Tarzınızı belirlemelisiniz.

Avangart Mobilya Takımı:


Avangart mobilya; alışılmışlığın dışında daha tasarımsal mobilya çeşididir.  Avangart mobilya klasik mobilya anlamına da gelmektedir. Avangart mobilya takımları, diğer mobilyalara nazaran daha gösterişli ve daha büyüktür. Seçim yapılırken bu durum ön planda tutulmalıdır. Çünkü küçük eve sahip olan kişiler için bu ürün ne yazık ki uyum sağlamayacaktır. Geniş bir ortamda daha güzel gözükeceğine emin olabilirsiniz. Eğer salon için avangart mobilya seçimi yaptıysanız,

bunu diğer odalarınız içinde tercih etmelisiniz. Avangart yemek odası takımı, avangart oturma odası takımını da salon takımına göre seçerseniz, eviniz tam bir kombin içerisinde olacaktır. Avangart modeller de sıklıkla kullanılan renkler beyaz, siyah ve gridir. Bu tarz mobilyalara uygun perde ve halı seçilmelidir. Mobilya tasarımsal öğelere sahip olduğu için, perde ve halı daha sade olması gerekir. Retro Mobilya Takımı:

Retro mobilya takımı biraz daha eski zamanları yansıtan tarzdadır. Bu mobilyalar ile evlerinizde Retro esintisini yaşayabilirsiniz. Mobilya seçiminiz ahşap tarzı modeller Retro tasarıma uygun olacaktır. Kullanacağınız renkler, haki yeşili, hardal sarısı ve kiremit rengi olabilir. Aynı zamanda Retro dizayınlarda evin diğer ürünleriyle uyum içerisinde olmalıdır. Salon takımı Retro, yemek odası takımı avangart bir tasarım olursa göz yorucu bir hal olabilir. Retro modeller grubu doğal görünüm yansıtan bir havası vardır.

Bu ürünler ile kullanılan perdeler de uyum içerisinde fayda vardır. Örneğin; çok desenli halı ve koyu renk perdeler mobilyanıza uyum sağlamayacaktır.  Bu yüzden mobilya seçiminiz koyu renkse perde ve halı seçiminizin açık renk olması gerekir. Bu yüzden eve daha ferah bir alan katacaktır. Bu yüzden ufak detaylar ev ortamınızda büyük yerlere sahiptir.


Spor Mobilya Takımı:

Evinizde çok eşyaya yer vermek istemiyorsanız bu ürün grubu tam size göre. Özellikle köşe takım grupları rahatlık ve şıklığı yansıtan modeller arasında diyebiliriz. Köşe takımlarının fonksiyonel  olarak kullanılması ve rahat olması kişilerin dikkat çeken özellikleri arasında diyebiliriz. Eğer küçük alanlı bir eve sahipseniz bu ürün tam size göre.  Ürünün farklı renkleri ile eve daha farklı ve güzel bir hava katabilirsiniz. Bu ürünler için, perde ve halı uyumu için çok uğraş vermenize gerek yok.

Örneğin; Koltuk renginiz kahverengi ise perde ve halı renginiz krem rengi olabilir. Bu sayede bütünlük ve tamamlayıcılık içerisinde olacaktır. Bu modellerin en güzel özelliği her ortama uyum sağlayabilmesidir. Ev alanınız isterseniz küçük olsun, isterseniz büyük olsun bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dar alana sahip olan kişiler için, alandan fayda sağlar. Geniş alana sahip olan kişiler için de daha geniş ortamda yaşam alanı sunar.Doğru Mobilya Seçiminde 5 ana kural

·         Tarzınızı yansıtan modeller olmalı

·         Bütçenizi aşan veya sizi zorlayan ürünler olmamalı

·         Ürün kalitesine dikkat edilmeli

·         Mağaza seçiminiz doğru olmalı

·         Ürün garanti süresine dikkat edilmeli

 

 

Yaşam alanınız tarzınızı belirler. Bu yüzden alışveriş yapmadan önce bu model ile senelerce yaşayabilir miyim? Sorusunu kendinize sormalısınız. Sevmediğiniz modellerler ile yaşam sürmek, sizi mutsuz eder. Bu yüzden mobilya almadan önce detaylı bir araştırma yapmanızda fayda var. Hekahome olarak her tarza ve her kesime uygun modeller ile hizmet vermekteyiz. Model ve ürün seçimi konusunda  sayfamızdan ve mağazamızdan kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

Blog Kategorileri

Son Yazılar

Süre Sınırlı Ürünler

İnstagram Sayfamızı
Takip Edin.

@hekahome

Sıkı takipçimiz hediye kazanıyor.